Телефон: 067 97 44 729
 

Графік роботи:

Понеділок - П’ятниця: 10.00 - 20.00

Субота - Неділя: Вихідний

 

Публічний договір про надання медичних послуг

 

Адреса:


м.Львів, вул. Стрийська 111 В
жк Леополь Таун

 

Ліцензія МОЗ України АД №064160

Пацієнтам

Discover The dental clinic

 

Клініка Аполінарія – це професіонали своєї справи. Лікарі з високою кваліфікацією і багаторічним клінічним досвідом. Ми постійно удосконалюємося і не зупиняємося на досягнутих результатах.

 

Implants

 

Імплантація зубів сучасним методом без скальпеля та швів. Ми використовуємо 3D навігацію і вживлюємо імплантат у правильну позицію. Так досягається  надійна фіксація імплантанта, покращується остеоінтеграція , а також ідеальна естетика в ділянці ясен.

 

ЛОР

 

У клініці Аполінарія ви зможете пройти комплексне обстеження та лікування в оториноларинголога (ЛОР). Лікар - хірург вищої категорії Радовенчик Петро Петрович з більш ніж 25 річним досвідом використовує сучасний метод обстеження – ендофіброскопію Karl Storz.

 

Roots – Лікування каналів

 

Ендолікування каналів у клініці Аполінарія здійснюється по європейським протоколах з використанням операційного мікроскопу. Пломбування каналів здійснюється сучасним апаратом 5 генерації Meta EQV Endodontic Obturation System. 

 

X ray – Конусно-променева діагностика 3D

 

Клініка Аполінарія повністю відмовилася від використання класичного рентген дослідження та панорамних фото, оскільки усі 2D обстеження морально застарілі і не дають чіткої клінічної картини. Натомість, клініка Аполінарія, співпрацює з найсучаснішим центром 3D діагностики. Технологія конусно-променевої комп'ютерної томографії (КПКТ) дозволяє діагностувати патологію зубно-щелепової ділянки та ЛОР-органів: запальні, деструктивні зміни, стани після отриманих травм; патологію прикусу, скронево-нижньощелепових суглобів;прогнозувати ортодонтичне лікування; отримати інформацію для хірургічного лікування.

 

White – Відбілювання зубів

 

У клініці Аполінарія ми використовуємо сучасну систему відбілювання зубів   BEYOND- визнаний лідер серед апаратних систем. Швидкий результат усього за 45 хв без шкоди для емалі. Результат відбілювання до 2 років.

 

Prevention – Профілактика

 

«Краще  грам профілактики, ніж кілограм лікування.» Професійна гігієна ротової порожнини – у клініці Аполінарія складається з основних 4 етапів:

1. видалення зубного каменю п’єзоскалером;

2. усунення пігментації та нальоту апаратом AIR-flow перлинами KAVO;

3. ручний скейлінг кюретами

4. полірування емалі абразивними пастами;

У розвинутих країнах  люди проходять таку процедуру мінімум 2 рази в рік. Це одна з причин, чому у Швеції тільки  у 4 -7 % людей виявляють карієс. В Україні цей показник майже 90%(((

 

Caries – Карієс/реставрація 

 

Чим відрізняється пломба від реставрації?

 

Реставрація відновлює первинну форму зуба,отже функцію жування.

Пломба - просто заклеєна порожнина після карієсу, плоска поверхня, функція порушена.

Реставрація складається з 2-4 шарів фотополімеру , отже оптично максимально виглядає як справжній зуб.

Пломба переважно одношарова ,видно ,що це штучна конструкція.

Реставрація виконується з кофердамом - латексним захистом від слини і бактерій,отже герметично контактує з емаллю - термін експлуатації довгий.

Пломба, якщо і тримається до тканин зуба, пропускає бактерії, як наслідок ускладнення - запалення нерва. Час на реставрацію зуба - мінімум 1.5 години - це складний процес, який вимагає кваліфікації лікаря і багатьох складових.

Пломба - проста конструкція, можна за 15 хвилин справитися першокурснику.

Ось декілька пунктів,що відрізняють дві конструкції - пломбу та реставрацію.

По вартості, звичайно, пломба дешевший варіант,але хіба можна економити на власному здоров'ї?

Порахуйте: Ми витрачаємо більше,коли заходимо в супермаркет за тиждень, аніж реставрація зуба, яка слугує нам багато років